Çmimi
Transaksioni
Prona
Apartmanete
SHES APARTAMENT 33000 €
Shitet Apartament ne Lushnje , kati i dyte i banimit, pallat egzistues, prane metropol center, ne qender. Siperfaqa e Apartamentit eshte 84 m2 dhe d..
Dyqane
JAP ME QIRA DYQANE 40000 ALL
JEPET ME QIRA Dyqan ne qender te Lushnjes , buze rruges kryesore, perballe me banken Credins. Dyqani eshte 36 m² , me kondicioner, tualet dhe mobili..
Vila
SHES VILE 69000 €
Shitet Shtepi Private ne Qytetin e Lushnjes Shtepia organizohet ne 2 kate banimi pjeserisht te mobiluar dhe nje papafingo. Shtepia ka 244 m² sip. b..
Troje
SHES TROJE 20900000 ALL
Shitet toke bujqesore anes rruges me siperfaqe 8060 m2 ne distance 500 m nga Rotondo e Grabianit.. E pershtatshme per ndertim Cmimi 2600 leke/ m2 ..

Hyni ne llogarine tuaj

Perdorues

 

Fjalekalimi

 


Etiketa

Rreth nesh

"A.A.C IMMOBILIARE" ju ofron nje pafundesi pronash per t’ju pershtatur kerkesave tuaja ne menyre perfekte. Ne qofte se jeni duke kerkuar per nje investim,prone konkuruese dhe te suksesshme atehere mos humbinsi me kohe se gjithcka qe ju kerkoni do ta gjeni prane agjensise tone.

Na kontaktoni

Adresa:Lagjia "Loni Dhamo", Rruga "Bulevardi Shetitorja e Palmave", "Kompleksi Tre Kolonat", Lushnje.
Tel/Fax: + 355 35 22 5984
Cel: + 355 (0) 69 40 92 551
Email: info@aacimmobiliare.com
Kontakto