Detajet e prones #98

Kategoria 1+1 | Publikuar: 05/12/2019
SHES APARTAMENT
Sip. 60m2
Cmimi 23000 €
Vendndodhja Lagja: Kadri Gjysti, Lushnje
Adresa Lagja Kadri Qystri , Lushnje
Person kontakti Gledio
Kati 2
Nr. Dhomave 1
Nr. Banjove 1
Nr. Kuzhine 1
Nr. Ballkoneve 1
Nr. dhomave te gjumit 1
Mobiluar Jo
Cilesia e pamjes
Cilesia e Parkimit
Cilesia e Lagjies
Cilesia e Ndertimit
Orientimi JUG
Shënime SHITET apartament 1+1 Sip. 60 m2 Apartamenti organizohet nga nje sallon, kuzhine, nje dhome gjumi dhe tualet, shitet i mobiluar. Cmimi 23.000€ Kontaktoni tani 0694092551 0698070800
Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Hyni ne llogarine tuaj

Perdorues

 

Fjalekalimi

 


Etiketa

Rreth nesh

"A.A.C IMMOBILIARE" ju ofron nje pafundesi pronash per t’ju pershtatur kerkesave tuaja ne menyre perfekte. Ne qofte se jeni duke kerkuar per nje investim,prone konkuruese dhe te suksesshme atehere mos humbinsi me kohe se gjithcka qe ju kerkoni do ta gjeni prane agjensise tone.

Na kontaktoni

Adresa:Lagjia "Loni Dhamo", Rruga "Bulevardi Shetitorja e Palmave", "Kompleksi Tre Kolonat", Lushnje.
Tel/Fax: + 355 35 22 5984
Cel: + 355 (0) 69 40 92 551
Email: info@aacimmobiliare.com
Kontakto