Detajet e prones #49

Publikuar: 14/08/2012
SHES TROJE
Sip. 9500m2
Vendndodhja Lagja: Loni Dhamo, Lushnje
Adresa Kompleksi Tre Kolonat
Person kontakti Agjensia AACImmobiliare
Tel. Kontakti 00355694092551
Email aacimmobiliare@hotmail.com
Fax 0035535225984
Shënime Firma e Ndertimit "Albanian Art Of Construction Sh.p.k" Lushnje,Kerkon Partnere Biznesi per Ndertimin e nje Kompleksi Multifunksional,me Siperfaqe Totale Ndertimi = 9500 m2. Vendndodhja e Kompleksit qe do te ndertohet eshte ngjitur me Kompleksin Tre Kolonat, Bulevardi Shetitorja e Palmave, Lushnje. Personat e Interesuar mund te kontaktojne ne numrat e kontaktit: Cel: 00355 69 40 92 551 Tel/Fax: 00355 35 225 984 E-mail: aacimmobiliare@hotmail.com
Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Hyni ne llogarine tuaj

Perdorues

 

Fjalekalimi

 


Etiketa

Rreth nesh

"A.A.C IMMOBILIARE" ju ofron nje pafundesi pronash per t’ju pershtatur kerkesave tuaja ne menyre perfekte. Ne qofte se jeni duke kerkuar per nje investim,prone konkuruese dhe te suksesshme atehere mos humbinsi me kohe se gjithcka qe ju kerkoni do ta gjeni prane agjensise tone.

Na kontaktoni

Adresa:Lagjia "Loni Dhamo", Rruga "Bulevardi Shetitorja e Palmave", "Kompleksi Tre Kolonat", Lushnje.
Tel/Fax: + 355 35 22 5984
Cel: + 355 (0) 69 40 92 551
Email: info@aacimmobiliare.com
Kontakto