Detajet e prones #103

Kategoria 1+1 | Publikuar: 05/12/2019
SHES APARTAMENT
Sip. 56m2
Cmimi 23000 €
Vendndodhja Lagja: Kadri Gjysti, Lushnje
Adresa Lgj. Kadri Qystri, Prane Shkolles "4 Deshmoret", Lushnje
Person kontakti Gledio
Email gledio.kociu@gmail.com
Kati 3
Nr. Dhomave 0
Nr. Banjove 1
Nr. Kuzhine 1
Nr. Ballkoneve 1
Nr. dhomave te gjumit 1
Mobiluar Jo
Cilesia e pamjes
Cilesia e Parkimit
Cilesia e Lagjies
Cilesia e Ndertimit
Orientimi VERIPERENDIM
Shënime Shitet apartament ne Lushnje , 1+1 i modifikuar ne 2+1. Apartamenti organizohet ne dhome ndenje , kuzhine , nje dhome gjumi e bollshme , nje dhome gjumi e vogel per femije, tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte 60 m² dhe disponon dokumentacion te rregullt. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati egzistues 4 katesh, prane shkolles 4 Deshmoret, ne Rrugen Kryesore. Apartamenti shitet i kompletuar sic shihet ne foto. Eshte i rikonstruktuar se fundmi dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore. Cmimi 23 000 €. Per cdo informacion te metejshem kontaktoni ne : 0698070800 0694092551
Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Hyni ne llogarine tuaj

Perdorues

 

Fjalekalimi

 


Etiketa

Rreth nesh

"A.A.C IMMOBILIARE" ju ofron nje pafundesi pronash per t’ju pershtatur kerkesave tuaja ne menyre perfekte. Ne qofte se jeni duke kerkuar per nje investim,prone konkuruese dhe te suksesshme atehere mos humbinsi me kohe se gjithcka qe ju kerkoni do ta gjeni prane agjensise tone.

Na kontaktoni

Adresa:Lagjia "Loni Dhamo", Rruga "Bulevardi Shetitorja e Palmave", "Kompleksi Tre Kolonat", Lushnje.
Tel/Fax: + 355 35 22 5984
Cel: + 355 (0) 69 40 92 551
Email: info@aacimmobiliare.com
Kontakto