Detajet e prones #100

Kategoria Garsionere | Publikuar: 05/12/2019
SHES APARTAMENT
Sip. 35m2
Cmimi 39000 €
Vendndodhja Qender, Tirane
Adresa Fusha e Aviacionit , Tirane
Person kontakti Gledio
Kati 5
Nr. Dhomave 1
Nr. Banjove 1
Nr. Kuzhine 1
Nr. Ballkoneve 0
Nr. dhomave te gjumit 0
Mobiluar Jo
Cilesia e pamjes
Cilesia e Parkimit
Cilesia e Lagjies
Cilesia e Ndertimit
Orientimi JUG
Shënime Shitet garsonier me siperfaqe 35 m2.kati 5 i banimit.. Adresa :Pallatet e Arabit pas Inxhinierise se Ndertimit ne fillim te fushes se aviacionit..Garasoniera eshte ne kushte optimale ndricimi dhe ajerimi e orientuar nga lindja. Zona e preferuar, me gjelberim dhe infrastrukture moderne. 15 minuta larg nga qendra e Tiranes..Shitet e pamobiluar. Cmimi 39.000 euro. Kontaktoni ne 0698070800
Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Hyni ne llogarine tuaj

Perdorues

 

Fjalekalimi

 


Etiketa

Rreth nesh

"A.A.C IMMOBILIARE" ju ofron nje pafundesi pronash per t’ju pershtatur kerkesave tuaja ne menyre perfekte. Ne qofte se jeni duke kerkuar per nje investim,prone konkuruese dhe te suksesshme atehere mos humbinsi me kohe se gjithcka qe ju kerkoni do ta gjeni prane agjensise tone.

Na kontaktoni

Adresa:Lagjia "Loni Dhamo", Rruga "Bulevardi Shetitorja e Palmave", "Kompleksi Tre Kolonat", Lushnje.
Tel/Fax: + 355 35 22 5984
Cel: + 355 (0) 69 40 92 551
Email: info@aacimmobiliare.com
Kontakto