Detajet e prones #102

Publikuar: 05/12/2019
JAP ME QIRA DYQANE
Sip. 35m2
Cmimi 40000 ALL
Vendndodhja Lagja: Clirimi, Lushnje
Adresa Qender, Lushnje
Person kontakti Gledio
Email gledio.kociu@gmail.com
Kati 0
Nr. Banjove 0
Cilesia e pamjes
Cilesia e Parkimit
Cilesia e Lagjies
Cilesia e Ndertimit
Orientimi PERENDIM
Shënime JEPET ME QIRA Dyqan ne qender te Lushnjes , buze rruges kryesore, perballe me banken Credins. Dyqani eshte 36 m² , me kondicioner, tualet dhe mobilim te perfshire ne cmim. Cmimi : 45000 leke/ muaj Kontakto tani ! 0698070800
Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Hyni ne llogarine tuaj

Perdorues

 

Fjalekalimi

 


Etiketa

Rreth nesh

"A.A.C IMMOBILIARE" ju ofron nje pafundesi pronash per t’ju pershtatur kerkesave tuaja ne menyre perfekte. Ne qofte se jeni duke kerkuar per nje investim,prone konkuruese dhe te suksesshme atehere mos humbinsi me kohe se gjithcka qe ju kerkoni do ta gjeni prane agjensise tone.

Na kontaktoni

Adresa:Lagjia "Loni Dhamo", Rruga "Bulevardi Shetitorja e Palmave", "Kompleksi Tre Kolonat", Lushnje.
Tel/Fax: + 355 35 22 5984
Cel: + 355 (0) 69 40 92 551
Email: info@aacimmobiliare.com
Kontakto